Uutiset Toivion Sanomat Dokumentit Tietoa Toiviosta Hallitus Jäsenedut


Liity jäseneksi Palaute Säännöt Rekisteriseloste Linkit

päivitetty 17.04.2016

Hallitus Toivion Omakotiyhdistys Ry, Ruotutie 34, 33920 Pirkkala

Toivion Omakotiyhdistys Ry:n hallituksen jäsenet yhteystietoineen:

Käyttäjätunnus: Salasana:
Nimi
Vastuualue
Puhelin
Osoite
Sähköposti
Mikko Rontu puheenjohtaja 050-354 3310 Ruotutie 34 mikko.m.rontu(at)gmail.com
Hillevi Brander sihteeri 040-9602948 Ruotutie 48 hillevi.brander@kolumbus.fi
Riitta Mäkinen rahastonhoitaja 040 848 2751 Ruotutie 11 makriit(at)gmail.com
Teuvo Ahtonen kalustonhoitaja 045 313 0427 Pärrinkuja 1 teuvo.ahtonen(at)netti.fi
Jouko Karppanen jäsenrekisteri/Vara.pj 040 5060858 Pärrinkuja 3 jkarppa@hotmail.com
Juha Vehmas liikenneasiat 040 017 8926 Taaporintie 4A juha.vehmas(at)sdxl.org
Kirsti Turkia 0400 390503 Saukontie 22 kirsti.turkia@sci.fi
Eeva-Liisa Kilponen 040 730 3411 Karjalantie 93 eeva-liisa.kilponen(at)netti.fi
Nina Lindholm 040 764 7499 Ruotutie 30 nina.lindholm70(at)gmail.com
Matti Pirhonen 050 320 2890 Pariladonkuja 2 matti.j.pirhonen(at)gmail.com
Johanna Hyvönen 040-962 2428 Saukontie 15 johanna.hyvonen@pirkkala.fi